Morales, Moncayo a Rodri obsadili tretie miesto v CEV v Cheste

Anonim

Nedeľa 12. júla, okruh v Cheste, maximálne teploty 34 stupňov s vysokou vlhkosťou. To bola panoráma, ktorá bola prezentovaná pre tretie preteky CEV, ktoré boli včera sporné na okruhu vo Valencii. Prvými jazdcami, ktorí vyšli na trať, boli jazdci z prvej triedy, Extreme / Moto2. Po súťažných pretekoch si víťazstvo odnieslo Carmelo Morales To je s tímovým bicyklom Laglisse neriešiteľné.

Nasledoval ho jeho spoluhráč Javier del Amor ktorý zvádzal ťažký boj Bernat Martinez ktorý bol napokon tretí. Najlepším súkromníkom v kategórii bol Francisco J. Oliver, ktorý v celkovej klasifikácii skončil deviaty.

Najvyššie umiestnené v Moto2 bol Aleix Espargaró, ktorý doviedol svoju Yamahu z tímu Promoracing na piatu pozíciu, zatiaľ čo Roberto Rolfo vo svojom debute s Laglisse YM2 skončil siedmy. Pre mechanické problémy musel odísť Dani Rivas a Dani Arcas skončil trinásty.

Ráno pokročilo a horúčava začínala dávať na trati najavo svoju prítomnosť. Potom prišiel okamih 125 GP, kde prebieha intenzívny súboj medzi Alberto Moncayo a Maverick Viñales Bolo to najúžasnejšie. Moncayo nakoniec vyhral o tisícky a už je lídrom priebežného poradia šampionátu. Druhým klasifikovaným bol Viñales a zásuvku zavrel Louis Rossi, ktorý podľa nás nie je príbuzný s Valentinom.

Nakoniec a na poludnie zišli východom Piloti superšportov, kde pre zmenu Á ngel Rodríguez "Rodri" sľúbil nudné preteky kvôli svojej prevahe nad ostatnými pilotmi. Tak sa aj stalo, "Rodri" unikol od štartu a v tomto prvom kole sa dostal o 1,7 sekundy na druhú klasifikáciu. Ako to, že toto dieťa nie je na majstrovstvách sveta?

Za "Rodrim" a o viac ako 10 sekúnd neskôr skončil Kev Coghlan druhý a Iván Moreno tretí.

Teraz je už len letná prestávka a aktivita sa vráti na CEV koncom septembra v Albacete.