Adam Raga zostáva v Trial of Spain Outdoor v Pontevedre

Anonim

Druhý deň španielskeho svetového šampionátu v triale a Adam Raga vyhral (Gas Gas), ktorý je týmto spôsobom lídrom všeobecnej klasifikácie. Za ním sa nachádzali Albert cabestany (Sherco) a Toni Bou (Montesa).

V TR2, Francesc Moret tesne zvíťazil nad Vigom Antonio Alfonso (obaja s Gas Gas). Tretie miesto obsadil Pere Borrellas (Gas Gas), a štvrtý pre sedemnásobného majstra sveta Laia sanz (Montesa).

Deň v Baione (druhé stretnutie po Ibize) bol prežitý s osobitným záujmom, pretože Kráľovská španielska motocyklová federácia kontroluje kandidatúru z Villa del Val Miñor, ktoré majú byť zahrnuté ako jedno z vymenovaní Svetový pohár 2010. Krása južnej Galícijskej krajiny, ktorá spája skaly s morskými oblasťami, predstavuje hlavnú atrakciu trasy, no netreba zabúdať, že pre tento rok bola vyhľadávaná zvýšiť stupeň obtiažnosti oproti minulému roku.

V Juniore výkon o Pol Tarres (Gas Gas) s rozdielom sedemnástich bodov Carlos Rivero (Beta), ktorá sa umiestnila na druhom mieste. Boli za nimi Ježiš Martin (plyn, plyn), Marcos Mendez (Sherco) a Rafa Latorre (Beta), posledný menovaný sa delil o štvrté miesto nerozhodne.

Proti zákonu o lesoch

Detail veľmi tlieskali pri pódiách to bola vlajka, ktorú niesli víťazi všetkých kategórií s legendou "Sme športovci, nie sme zločinci". Takto piloti demonštrovali proti Lesný zákon, ktorá čelí rôznym ochranárskym hnutiam s fanúšikmi off roadu, nielen Trialu, ale aj Endura a Crossu všeobecne.